Hakkımda

İş hayatına dijital uydu alıcıları üretimi yapan Neta Elektronik A.Ş.’de Elektronik Mühendisi olarak başlayan Okan Tübek; kablosuz ADSL modem üretimi yapan Airties Kablosuz İletişim A.Ş. firmasında Arge Mühendisi; Directcomm firmasında Veri Analisti, İş ve Veri Hizmetleri Yöneticisi, Yazılım ve Analiz Hizmetleri Direktörü olarak çalışmıştır. T.C. Maltepe Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmış olan Okan Tübek; şu anda yazılım, tasarım, etkinlik uygulamaları, interaktif uygulamalar, pazarlama danışmanlığı ve eğitim alanlarında hizmet veren İnteraktif Grup firmasının kurucusu olarak çalışmalarına devam etmektedir. İlke Müzik Sanat Okulu, İlke Çocuk Tiyatrosu, Enteresan Akademi, Kids Innovation&Art, Enteresan Şeyler, Süperkod, pCRM, Muzikilan.com, biDolsa, PlakaMesaj girişim projeleri ile marka yaratma çalışmalarında bulunmuştur. Aynı zamanda Medhibit Medikal firması kurucu ortaklığı ile Lilaset projesinin oluşturulmasına katkıda bulunmuş, Pazardan Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi kurucu ortaklığı ile semt pazarlarındaki tezgahların Pazardan.app Pazaryeri platformu ile son kullanıcıya hizmet vermesine katkı sağlamıştır.

İlaç, Sağlık, Eğlence, Otomotiv, Lojistik, Giyim, Gıda, Eğitim gibi çeşitli sektörlere hizmet üreten Okan Tübek; veri madenciliği çalışmaları, veritabanına dayalı pazarlama stratejileri, müşteri ilişkileri yönetimi ve sadakat uygulamaları geliştirme, web/pc/mobil tabanlı yazılım geliştirme, CRM, ERP ve süreç otomasyonu yazılım sistemleri konularında danışmanlık ve uygulama geliştirme çözümleri sağlamaktadır. Aynı zamanda Yaşam Koçu, Yönetici Koçu ve Kariyer Koçu olarak Profesyonel Koçluk çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Okan Tübek, çift anadal programı dahilinde İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği derecesi ve Bilgisayar Mühendisliği eğitimi, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme lisans üstü programı Kobi Yönetimi uzmanlığı derecesi almıştır. Anadolu Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Okan Tübek, IEEE İTÜ Öğrenci Kolu, Bayrampaşa Rotaract Kulübü ve Bayrampaşa Rotary Kulübü Derneğinde Başkanlık yapmış olup, şu anda Türkiye Bilişim Derneği, İTÜ Mezunlar Derneği, ICF, IEEE organizasyonu üyesidir.

Sosyal medyada takip etmek için: